Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny

3x A&C Vílí Prach 500g - Provence

Kód produktu: ACFD-06

Relaxujte a odpočívejte s Agnes a Cat Vílím Prachem. Stejně jako naše koupelové bomby i náš pohádkový prach dodá vaší koupeli vůni a šumění. Naše vůně byly pečlivě vybrány, aby vám poskytly dokonalý zážitek z koupání. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních britských vonných olejů. Vílí prachy Čerstvý Citrus a Klementinka jsou vyrobeny z čistých esenciálních olejů. 

Tyto krásné Vílí Prachy se vyrábí v malých sériích v naší výrobní hale v Sheffieldu. Náš tým přidává do prášku několik barevných solí, které vaši koupel lehce zabarví, a také do směsi přidávají trochu kakaového másla pro zjemnění pokožky. Zanechají vaši pokožku božsky hebkou!

 Náš prášek do koupele je vhodný pro vegany. Všechny vílí prachy se dodávají ve skleněných nádobách, které jsou po vyprázdnění znovu použitelné. Součástí balení je také dřevěná naběračka. Každá nádoba obsahuje 500 g pohádkového prachu, zabaleného v krásné kraftové dárkové krabičce. 

ZPŮSOB POUŽITÍ: Přidejte 2-4 odměrky do horké lázně pro dosažení požadované intenzity vůně. Každá nádoba by měla vydržet 4-5 koupelí. Objednejte nyní a dopřejte svým zákazníkům nezapomenutelnou koupel.

Původ Anglicko
Váha 1.1Kg /kus
Shipping weight 3.3Kg
Rozměry 12.5x12.5x12 (cm), 1.875L, 0.587Kg/L
Materiály / Složení Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Chloride, Aqua, Parfum, CI 19140, CI 42090, Alpha-isomethyl Ionone
CPNP 3946751
UFI
Čárový Kód 5055796502318
Materiály / Složení
Čárový Kód