Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Doba zpracování objednávky: 2-4 pracovní dny

Začátek - 1995

Na začátku byl Ancient Wisdom malý řetězec obchodů se suvenýry s prodejnami v Sheffieldu a Derbyshire. V reakci na poptávku zákazníků byla vyvinuta řada originálních aromaterapeutických produktů. Tyto produkty se ukázali být natolik úspěšné, že o ně projevili zájem nejenom zákazníci ale také další prodejci. Rychle se ukázalo, že velkoobchod s nezávislým obchodem s dárky je opravdu atraktivním nápadem. Právě toto zaměření na poptávku zákazníků byla a zůstává hlavním rysem našeho úspěchu. 

V průběhu let byl koncept aromaterapie rozšířen o širokou škálu dárkových produktů včetně svíček, krystalů a vonných tyčinek. Nyní máme skladem téměř 10 000 produktů, dovážíme z Indie, Indonésie, Nepálu a Číny – zásobujeme dárkové obchody po celé Evropě.

Provozovnu máme na Slovensku - distribuční sklad o rozloze 8000 m2 v Trnavě. Neustále doplňujeme naše produktové řady se záměrem dodat vše, co váš dárkový obchod potřebuje. Podívejte se na historii AW Gifts zde.

Proč jméno “Ancient Wisdom a AW Gifts“?

Všechno začalo asi před 6000 lety.... Folklór, stále více podporovaný archeologií nám říká, že lidstvo v takzvaných primitivních dobách nebylo ani zdaleka primitivní. Vývoj civilizací a moudrosti v žádném případě nešel trvale vzhůru. Stonehenge a pyramidy jsou významnými příklady toho, jak mohla být starověká kultura před svými potomky napřed.

Svět aromaterapie, tajemné vlastnosti rostlin a stromů - to jsou oblasti o kterých naši předci věděli mnohem více než víme my dnes. Zdroj této starověké moudrosti je předmětem velké debaty mezi akademiky a teology. Byla tato moudrost od bohů, od Nephilimů, nebo od mimozemšťanů? Faktem je, že velká moudrost byla nalezena a ztracena v relativně krátké době - pravděpodobně před 6000 lety.

Vážněji.... Zdá se, že rostoucí zájem o aromaterapii nesouvisí s rostoucím zájmem o vše starověké a duchovní. Mnoho lidí si myslí že disponují také hlubší, jemnější stránkou. Stránkou, která ráda vytváří teplé a přívětivé domácí prostředí, libuje si v pálení svíček a užívá si nádherné vůně. Koncept “Ancient Wisdom“ - starověké moudrosti si klade za cíl nějakým způsobem uspokojit tuto základnou lidskou potřebu.

AW Gifts je samozřejmě skratkou Ancient Wisdom Gifts - je to náš obchodní styl, naše cesta, na kterou se s námi, doufáme, připojíte.

5 Důvodů Proč

Zde je 5 důvodů proč Ancient Wisdom není jako jakýkoliv jiný velkoobchod s dárkovým zbožím.

1. Žádní Prodejci

Je pravdou že nezaměstnáváme žádné prodejce nebo prodavače, nikdy nás nenajdete na veletrzích, nikdy Vás nebudeme přesvědčovat aby jste u nás nakoupili. Nikdo zde nedostává provize za co největší prodej. Naše produkty musí být dostatečně dobré aby se prodávali samy - můžete si je jednoduše objednat online - to je efektivní a rychlý způsob který Vám pomáhá šetřit, růst a prodávat efektivněji.

2. AW Gifts je pouze Velkoobchod

Zaregistrujte se, aby jste viděli a získali přístup k velkoobchodním cenám. Maloobchodně neprodáváme vůbec. Mnoho, ne-li všichni ostatní velkoobchodníci mají také kamenné nebo online maloobchodní prodejny. Tímto způsobem se také stávají Vaší přímou konkurencí. Zde v Ancient Wisdom to nepovažujeme za férové. Naším úkolem je přinášet Vám to nejlepší z velkoobchodního dárkového zboží, Vaším úkolem je pracovat efektivně jako maloobchodníci.

3. AW Gifts je Celosvětový Obchod - Obchodujte s námi a obchodujete přímo

Po mnoho let budujeme a zdokonalujeme skvělé produktové řady - naše kanceláře / sklady v Indonésii, Indii a Číně získávají a navrhují krásné dárky, naše továrna v Anglii vyrábí naše aromaterapeutické produkty, mýdla a domácí vůně, továrna v Číně vyrábí krásné sójové svíčky... K tomuto všemu máte přístup již dnes.

4. AW Gifts je Eco-Friendly se zaměřením na Fair-Trade

Již více než dvacet uší obchodujeme poctivě - zajišťujeme, aby naše dodavatelské řetězce nezneužívaly své pracovníky. Děláme vše co je v našich silách, abychom omezili plasty a škodlivé přísady. Kde je to možné, jednáme s řemeslnými rodinnými podniky, které se o svoje lidi a svoje produkty opravdu starají.

5. AW Gifts je Britským a Evropským Oblíbeným Velkoobchodem s Dárkovým Zbožím

V průběhu let se u nás zaregistrovalo více než 100 000 obchodů s dárkovým zbožím a suvenýry, máme přes 70 000 stálých zákazníků - většinou nezávislé obchody s dárky. Těšíme se že můžeme být Vaším důvěryhodným obchodním partnerem. Přidejte se k nám ještě dnes.