AWGifts Česká Republika

Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
tel.: +421 (0)33 558 60 68
DOBA ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVKY 2 DNÍ

Vítejte v Ancient Wisdom!

Jak to celé začalo ...

Na začátku bylo Ancient Wisdom malým řetězcem dárkových obchodů s prodejnami v Sheffieldu a Derbyshire ve Velké Británii. V reakci na poptávku zákazníků byl vyvinut sortiment originálních aromaterapeutických přípravků. Tyto výrobky se ukázaly být tak úspěšné, že ostatní maloobchodníci začali požadovat dodávky. Ukázalo se, že velkoobchodní prodej nezávislým dárkovým obchodům je atraktivní. Zaměření na poptávku zákazníkům bylo a zůstává součástí našeho úspěchu.

V průběhu let byl koncept aromaterapie rozšířen, aby zahrnoval celou řadu dárkových výrobků včetně svíček, krystalů a kadidla. Nyní máme tisíce produktů, dovoz ze zemí po celém světě a dodávky dárkového obchodu po celé Evropě.

O nás

Proč jméno Ancient Wisdom - "Starověká Moudrost"? No všechno se to stalo asi před 6000 lety ... Lidová tradice, která je stále více podporována archeologií nám říká, že lidstvo v  takzvaných primitivních dobách mělo velmi daleko od primitivního. Rozvoj civilizace a moudrosti neustále směřoval nahoru. Nádherná a tak důležitá architektura staveb jako Stonehenge a pyramid je příkladem toho, jak starověká kultura předčila své potomky.


Svět aromaterapie, tajemné vlastnosti rostlin a stromů, je oblast, o níž ve starověku věděli více než dnes. Zdroj této antické moudrosti je věcí rozsáhlé diskuse mezi akademiky a teology. Byla to moudrost od bohů před povodní, od Nephilimů ( mystická rasa potomků synů Božích a lidských dcer ) nebo od mimozemšťanů? Skutečnost je, že starověká moudrost byla získána a ztracena v relativně krátkém období asi před 6000 lety.


A nyní více vážně ...

Zdá se, že rostoucí zájem o aromaterapii je spojen se zvyšujícím se zájmem o vše staré a duchovní. Většina lidí se domnívá, že mají hlubší, jemnější osobnostní stránku. Stránku, která si ráda dopřeje teplé a příjemné domácí prostředí a při hořících svíčkách si vychutná nádherné vůně. Vytvoří z domu domov.


Koncepce Ancient Wisdom má za cíl uspokojit tuto nejzákladnější lidskou potřebu.

AW Gifts nebo AW Dárky je zkratka pro Ancient Wisdom Gifts  a je to náš způsob jak přinést naše produkty do Evropy. Doufáme, že se k nám přidáte na této dobrodružné cestě .