Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Zpracování Objednávky: 2-3 pracovní dny
Nadpis

Žádné Omezení Minimálního Odběru / Objednávky

Zvýšení Flexibility Vašeho Podnikání

V našem jádru oslavujeme a podporujeme podniky všech měřítek a chápeme, že cesta růstu začíná jediným krokem. Již více než 28 let jsme v popředí poskytování výjimečných služeb a produktů nejrůznějším podnikům. Naše zkušenosti pokrývají různá odvětví, což nám umožňuje uspokojit jedinečné potřeby naší více než 70 000 globální zákaznické komunity.


Naše filozofie: Žádná objednávka není příliš malá

Věříme v sílu malých podniků a sny, které je pohánějí. To je důvod, proč jsme odstranili požadavky na minimální objednávku. Ať už právě začínáte nebo chcete udělat malý přírůstek do svého podnikání, jsme tu s otevřenou náručí.

K pokrytí administrativních, vychystávacích a balných nákladů je účtován poplatek 130kč bez DPH u objednávek nižších než 1300kč bez DPH. Zákazníci Gold Reward jsou od tohoto poplatku osvobozeni.


Globální Dosah, Místní Dotek

S více než 70 000 zákazníky po celém světě jsme hrdí na naši schopnost propojit produkty s lidmi. Náš sklad se sídlem na Slovensku je centrem aktivit a zajišťuje efektivní dodávky po celé Evropě. Navázali jsme partnerství s různými doručovacími společnostmi, abychom nabídli nejlepší přepravní sazby, což vám usnadní příjem našich produktů bez obav z vysokých nákladů na dopravu.


Připojte se k Nám ještě Dnes

Zažijte ten rozdíl s námi. Žádné minimální objednávky, výjimečné odměny a globální komunita spokojených zákazníků. Pojďme společně růst, prolomit bariéry a dosáhnout nových výšin. Vítejte ve světě možností, kde si vážíme každé velké či malé zakázky.

Pro více informací nebo pro vytvoření objednávky nás kontaktujte ještě dnes. Vydejme se na tuto cestu společně a budujme úspěch jednu zakázku po druhé.


K pokrytí administrativních, vychystávacích a balných nákladů je účtován poplatek 130kč bez DPH u objednávek nižších než 1300kč bez DPH. Zákazníci Gold Reward jsou od tohoto poplatku osvobozeni.


Potřebujete pomoc? Neváhejte nás kontaktovat!

+421 (0)33 558 60 73 Online Chat je Ready!