Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny
 

Velkoobchodní Dárky z Indie

V této sekci můžete najít všechny velkoobchodní produkty z Indie. Společnost AW dováží z Indie již 20 let. Při dovozu také dbáme na to aby bylo zboží vyráběno pouze renomovanými společnostmi které zacházejí se svými zaměstnanci a dodavateli spravedlivě. Každá z těchto společností také přijímá osobní návštěvy takže se každý z odběratelů může na vlastní oči přesvědčit že standardy v těchto společnostech jsou na opravdu dobré úrovni. Většina našich dodavatelů jsou malé rodinné podniky které podporujeme s radostí již několik let. Náš člověk v Indii, pan Chatterjee a nyní také jeho syn Drishtanta jsou našimi místními agenty kteří zajišťují kvalitu a rychlé dodávky.

Pan Chatterjee osobně spolupracuje s AW více než 12 let, vlastní také továrnu na bavlnu a jutu v Serampore u Kalkaty. Od roku 2010 dovážíme 100% indickou bavlnu a tak žádná bavlna která se nachází ve výrobcích AW nepochází z Číny.

V blízkosti továrny se také nachází dětský domov pro osiřelé děti, s pomocí pana Chatterjeeho rádi podporujeme a pečujeme o tento domov a jeho děti. Když si koupíte indické velkoobchodní produkty od AW, můžete si být jisti, že nejen že nakupujete co možná nejpříměji, ale že se zbožím obchoduje spravedlivě a my se také snažíme něco vrátit právě Indii. Děkuji za vaší podporu.