Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny
 

Často Kladené Dotazy

Zde můžete najít odpovědi na nejčastěji kladené dotazy od našich zákazníků. Doufáme, že Vám tato stránka pomůže :)


Jaká je minimální hodnota objednávky?

V našem obchodě nemáme stanovenou minimální hodnotu objednávky, ovšem k objednávkám menším jako 1300kč bez DPH se také účtuje zpracovatelský poplatek 130kč bez DPH a proto nemusí být takovéto objednávky ekonomicky výhodné. Členové klubu GOLD REWARD jsou od tohoto poplatku osvobozeni.


Jsou Vaše produkty Vegan nebo Vegetarian Friendly?

Většina našich kosmetických produktů jsou vegan-friendly. Je jich tak mnoho, že je jednodušší vyjmenovat produkty které vegan-friendly nejsou:

Olivová Mýdla:

- Arts-26 - Oslí Mléko - Olivové Mýdlo (https://www.awgifts.cz/arts-26)

- Arts-16 - Propolis - Olivové Mýdlo (https://www.awgifts.cz/arts-16)

Koktail Šumivé Bomby do Koupele

- CBB-02 - 3x Sada 3 Šumivých Bomb do Koupele - Margarita (https://www.awgifts.cz/cbb-02)


Používáme pouze barvy a ingredience které nebyli nikdy testovány na zvířatech nebo vyrobeny ze hmyzu. Některé naše produkty jsou vyrobeny z kůže nebo kančích vlasů, v tomto případě je to uvedeno v názvu nebo popisu produktu.


Je palmový olej který používáte v produktech RSPO certifikován?

Ancient Wisdom a AWGifts Česká Republika se zavázala k udržitelnosti na trhu dárkového zboží a kosmetiky. Jsme pyšní na etický status výrobce a dovozce. Jednáme pouze se členy RSPO a POIG a chceme zvýšit povědomí o dobrém palmovém oleji mezi našimi zákazníky a spotřebiteli, aby se mohli při nákupu rozhodnovat informovaněji. 


Prodáváte také konečnému spotřebiteli / široké veřejnosti?

AWGifts Česká Republika je velkoobchodní web. Jednáme pouze s obchodníky. Aby jste mohli vidět ceny našich produktů, musíte registrovat údaje o své společnosti vytvořením účtu na našich webových stránkách. Neregistrovaným kupujícím nemůžete sdělit žádné ceny. Potřebujeme znát Vaše úplné jméno, název společnosti, adresu (fakturační i dodací), kontaktní telefonní číslo a emailovou adresu. Pokud nemáte registrační číslo společnosti (IČO) nebo DIČ, lze tyto čísla dodat později. Pro počáteční registraci nejsou tato čísla povinné, jsou však povinné pro vytvoření objednávky.

 

Proč jsou na Vašich stránkách při produktech uvedené dvě ceny?

CENA: toto je nákupní cena produktu bez DPH, tedy cena za kterou daný produkt prodáváme.

DMC: toto je DOPORUČENÁ MALOOBCHODNÍ CENA, tedy cena za kterou Vám, našim zákazníkům, doporučujeme daný produkt prodávat spotřebitelům, samozřejmě tuto cenu nemusíte dodržet a produkty můžete prodávat za ceny které si stanovíte vy.

Všechny ceny uvedené na našich stránkách jsou uvedeny bez DPH. Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom udržovali ceny na našich webových stránkách aktuální, nicméně jakékoli změny uvedených cen se mohou změnit bez předchozího upozornění. 

Některé produkty jsou zařazeny do nabídky objemové slevy / GOLD REWARD slevového klubu. Tyto produkty jsou označeny na příslušných stránkách. Pokud je na stránce produktu inzerována sleva, odpovídá pouze tomuto konkrétnímu produktu, nebo řadě produktů. Objemové a GOLD REWARD slevy jsou platné pouze na základě splnění různých podmínek - pokud jsou splněny všechny podmínky, je tato sleva uplatněna. Tyto slevy ale není možné kombinovat, vždy se uplatní pouze jedna (nejvyšší) sleva.