Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny

Navštivte náš Showroom!

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

Přijďte si prohlédnout naše produkty. Uvidíte jejich skutečnou velikost, hmotnost a texturu. Vyzkoušejte fragranční oleje a všimněte si jak plavající svíčky září! Během Vaší návštěvy showroomu můžete se zaregistrovat a udělat objednávku. Je to to pravé místo pro inspiraci na skvělé nápady, super dárky a suvenýry!


Showroom je otevřen pouze pro maloobchodníky nebo fyzické osoby, které nakupují zboží za účelem dalšího prodeje.

U nás, v AWGifts, se vždy velmi potěšíme navštěvě nového nebo stálého zákazníka. Ať si přijedete vyzvednout objednávku nebo navštívíte náš Showroom, vždy budete přivítáni s úsměvem! Rezervujte si návštěvu! Prohlédněte si produkty! Odneste si svou objednávku sebou!


Náš Showroom funguje na základě rezervace. Důvodem je, že Vám chceme věnovat veškerou pozornost, kterou si zasloužíte. Takto Vám náš Showroom manažer poskytne všechny informace bez toho, abyste byli vyrušeni. Budete moci hovořit o produktech, našich stránkách, zjistit, co je nového v naší nabídce a mnohem více.


V našem Showroomu můžete podat objednávku a odnést si ji s vámi již v den návštěvy. Náš přátelský personál je schopen připravit Vaši objednávku za 30 minut - 1 hodinu, aby jste si ji mohl odnést domů. Čas přípravy závisí na velikosti objednávky. Pokud chcete zboží objednat a odnést sebou, doporučujeme návštěvu do 13:30. Během rušné sezóny (září - březen) se může stát, že Showroom a sklad budou příliš zaneprázdněny.

Otevírací Hodiny Showroomu

Pondělí - pátek:  8:00 - 15:00


Rezervujte si návštěvu Showroomu

Tel .: +421 (0)33 558 60 73

Email: [email protected]


Adresa:

Ancient Wisdom s.r.o.

CTPark Trnava, Prílohy

919 26, Zavar

Nadpis
Nadpis