Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny

Boho Lampa z Mořských Mušlí - Glóbus Růží - 20cm

Kód produktu: BBSL-02

Představujeme naše úžasné Velkoobchodní Boho Lampy z Mořských Mušlí, ručně vyráběné v tropickém ráji na Bali v Indonésii. 

Tyto lampy jsou ztělesněním umění vytvořeného talentovanými řemeslníky, kteří přeměňují skutečné mušle na podmanivé kousky, které vyzařují romantickou atmosféru Boho. Představte si jemnou záři těchto lamp, které osvětlují domovy vašich zákazníků a vytvářejí teplou a příjemnou atmosféru. Každá mušle, promyšleně uspořádaná, vypráví příběh o moři, díky čemuž jsou tyto lampy nejen zdrojem světla, ale také uměleckým dílem, které vystihuje podstatu pobřežní krásy Bali. 

Ať už vaši zákazníci zařizují útočiště inspirované bohémy nebo chtějí vdechnout svým městským prostorem nádech touhy po putování, naše lampy z mořských mušlí jsou dokonalou volbou. Jejich všestranný design bez problémů zapadne do různých stylů interiéru. Tyto lampy jsou více než jen osvětlení; jsou symbolem umění, kultury a lásky k přírodě, díky čemuž jsou neodolatelným doplňkem vašeho inventáře. 

Upozornění: Tyto lampy jsou ručně vyrobeny řemeslníky se skutečných mušlí, mohou obsahovat malé chyby nebo nedokonalosti. 

Každá lampa je dodávána s kabeláží a žárovkou. 

Přineste kouzlo Bali a kouzlo oceánu do svého obchodu.

Původ Indonesia
Váha /kus
Shipping weight 0.12Kg
Rozměry
Materiály / Složení Fiberglass, Wood, Sea Shell
CPNP
UFI
Čárový Kód 5056368326622
Materiály / Složení
Čárový Kód