Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny

Čakrové Srdce 45-60mm

Kód produktu: BBCs-03

Naše kolekce nabízí rozmanitou škálu tvarů a velikostí. Každý kámen je vyroben s péčí a je ručně vyroben z těch nejlepších drahokamů se sedmi odlišnými barvami představujícími jednotlivé čakry. Tyto čakrové kameny pocházejí z mystické země Indie a ztělesňují staleté tradice léčení drahými kameny. 

Čakrové kameny jsou více než jen krásné dekorace; jsou hlubokými nástroji pro zvýšení pohody a duchovní harmonie. Tyto esoterické drahokamy jsou předurčeny k tomu, aby zaujaly vaše zákazníky milující drahokamy i sběratele. V průběhu historie byly drahé kameny uctívány pro svou schopnost léčit, přičemž se věří, že každý drahokam vyzařuje jedinečné emocionální, mentální a duchovní energie, které mohou mít transformační účinky na naše celkové zdraví. 

Zejména čakrové drahokamy jsou proslulé svými holistickými léčivými vlastnostmi, které řeší nejen fyzické, ale také emocionální a duchovní aspekty pohody. Tyto kameny harmonizují tělo a mysl, vyrovnávají energetická centra v nás, známá jako čakry, a podporují pocit rovnováhy, vitality a vnitřního míru. 

Vezměte prosím na vědomí, že tyto čakrové kameny jsou vyráběny řemeslně, a proto se mohou vyskytnout drobné odchylky ve velikosti a hmotnosti kvůli jejich ruční výrobě. 

Obohaťte svou nabídku produktů ještě dnes zavedením našich lepených čakrových kamenů do svého inventáře. Ať už jsou vaši zákazníci ostřílení praktici nebo nováčci ve světě léčení drahokamy, tyto kameny s čakrami zanechají trvalý dojem a podpoří hlubší spojení se starověkým uměním léčení krystaly.

Původ India
Váha 0,105Kg /kus
Shipping weight 0,105Kg
Rozměry
Materiály / Složení gemstone
CPNP
UFI
Čárový Kód 5056368315398
Materiály / Složení
Čárový Kód