Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny
Volume discount
Objednejte 4 nebo více kusů pro slevu sleva 5%
GOLD REWARD
Objednejte znovu do 30 dní pro sleva 5%

Šumivé Kuličky do Koupele 1.3kg - Jahoda

Kód produktu: AWCHILL-14

Velkoobchodní Šumivé Kuličky do Koupele 1,3 kg

V AWGifts jsme hrdí na to, že vyrábíme produkty nejvyšší kvality, které přinášejí radost dětem i dospělým. Výjimkou nejsou ani naše mini bomby do koupele. Tyto mini bomby do koupele se svou miniaturní velikostí a podmanivým šuměním vytvářejí rozmarnou a hravou atmosféru v každé vaně. Vy jako prodejce můžete svým zákazníkům nabídnout možnost uvolnit se, zbavit se stresu a dopřát si trochu sebepéče - to vše a přitom proměnit jejich rutinu koupání v kouzelný zážitek.

Pohodlné balení a velkorysé množství

Jako maloobchodník víte, jak je důležité atraktivní balení a snadné vystavení. Naše nebo bombičky do koupele jsou krásně prezentovány v atraktivních výstavních krabičkách, připravené k vystavení na vašich poličkách. Každá krabička obsahuje přibližně 90 mini bomb do koupele o celkové hmotnosti 1,3 kg. Šumivé Kuličky mají průměr přibližně 3 cm, díky čemuž jsou ideální pro osvěžující koupel. S tak velkorysým množstvím a vizuálně přitažlivým balením naše velkoobjemové mini bomby do koupele jistě upoutají pozornost vašich zákazníků a nalákají je, aby si tyto kouzelné pochoutky vzali domů.

Catering podle vašich maloobchodních potřeb

Ve společnosti AWGifts chápeme, jak je důležité sloužit potřebám maloobchodníků. To je důvod, proč nabízíme bezkonkurenční velkoobchodní ceny, které zajišťují, že můžete svým zákazníkům poskytovat produkty nejvyšší kvality za rozumnou cenu. Náš tým je odhodlán vám pomoci na každém kroku, od počátečních dotazů až po rychlé dodání. S našimi velkoobchodními kuličkami  můžete vylepšit nákupní zážitek svých zákazníků a zvýšit své zisky. 

Staňte se prodejcem našich produktů a užijte si exkluzivní přístup k naší kolekci!

 Ideální také pro svatební výslužky. Krásně se vejdou do sklenic na cukroví, takže jsou perfektním dárkem.

Původ Anglicko
Váha 1.3Kg /kus
Shipping weight 1.3Kg
Rozměry 23x14x11 (cm), 3.542L, 0.367Kg/L
Materiály / Složení Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aqua, Parfum, Amyl Cinnamal, CI 18050
CPNP 4315046
UFI
Čárový Kód 5056422992114
Materiály / Složení
Čárový Kód