Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Česká Republika

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
+421 (0)33 558 60 73   /   [email protected]
Doba zpracování objednávky: 2-3 pracovní dny

Aromaterapeutická Svíčka - Máta

Kód produktu: ACHC-03

Zpříjemněte domovy Vašich zákazníků s jednou s našich krásných sójových svíček z esenciálních olejů. Tato řada Velkoobchodních Aromaterapeutických Svíček je vyrobena z přírodního sójového vosku, čistých a přírodních vysoce kvalitních esenciálních olejů a dřevěného knotu který zajišťuje útulný zvuk praskání ohně.

Tyto Svíčky se dodávají v krásné dárkové krabičce s kovovým stojanem. Díky stojanu je tato svíčka skutečně krásným doplňkem do domovů Vašich zákazníků.

Věříme, že svíčky ze sójového vosku jsou skvělou ekologickou alternativou k parafínovým svíčkám. Sójové svíčky hoří rovnoměrně, takže Vám po stranách nádob nezůstane žádný vosk. Krásně rozptýlí vůni a jsou lepší pro naši planetu. Sójové Svíčky také hoří o 30-50% déle a neobsahují toxiny které jsou v parafínových svíčkách. Je opravdu těžké se do této řady nezamilovat. Tyto Svíčky jsou dokonalým dárkem pro opravdu kohokoliv, dodají do domovů Vašich zákazníků pohodlí a útulnosti.

Pozn.: Vosk v těchto svíčkách může být na povrchu jemně popraskán, proto je na ně poskytována 10% sleva. Vosk se dá jednoduše upravit nahřátím vosku na povrchu.

Původ China
Váha /kus
Shipping weight 0.555Kg
Rozměry
Materiály / Složení Ceramic, Soywax
CPNP
UFI 6M61-Q07J-M00N-J020
Čárový Kód 5056368302534
Materiály / Složení
Čárový Kód