AWGifts Česká Republika

Dárkový Velkoobchod s dopravou v ČR v následující den

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
tel.: +421 (0)33 558 60 68
Z technických příčin se doba dodání může prodloužit!
 

Update: 21.04.2020

Přinášíme Vám skvělé zprávy! Od dnešního dne, 21.04.2020 jsme pro Vás opět zprovoznili možnost platby na dobírku. Kurýrské společnosti budou však akceptovat pouze platby přes terminál - kreditní kartou, nikoli v hotovosti!


Po oznámení vlády se mnozí z vás mohou zajímat o to, zda je náš sklad otevřený. Náš obchod/sklad budeme držet otevřený tak dlouho, jak jen dokážeme v rámci bezpečí. Jsme v neustálém kontaktu se všemi příslušnými úřady, abychom se ujistili, že v této náročné době neustále děláme vše, co je v našich silách, abychom podpořili naše zákazníky a kolegy. Neustále provádíme veškeré změny nezbytné k tomu, aby všichni byli v bezpečí, a tak či onak, budeme i nadále poskytovat naše základní služby.

Naše aktuální situace:


Práce z domu

Možná jste už zjistili, že mnoho našich pracovníků ze zákaznického centra pracuje z domu. Ujišťujeme Vás že máme nejmodernější komunikační systémy a Vaše otázky a požadavky se budou řešit stejně efektivně - to je našim cílem. Prosím, buďte však trpělivý a mějte pochopení s našim týmem, protože se snaží v těchto chvílích o Vaše maximální pohodlí.

 

Sklad

Náš tým je v provozu každý den, aby jsme zabezpečili doručení zásilek našim zákazníkům. Přijímáme všechna dostupná opatření aby jsme je udrželi v bezpeční, včetně kontroly tělesné teploty, masek, rukavic a zákazu vstupu návštěvníkům do velkoskladu.

 

Dodání zboží

Momentálně spolupracujeme s několika kurýrskými společnostmi. Práci kurýrů si nesmírně vážíme a víme že bez nich by jsme nemohli poskytovat naše služby. Kvůli ochraně našich zákazníků a také kurýrů jsme dočasně pozastavili možnost platby na dobírku. Zároveň by jsme Vás chtěli požádat o co největší spolupráci při převzetí zásilek. Při převzetí, stejně jako kurýr používejte ochranné pomůcky (rouška, rukavice...) a dodržujte bezpečný odstup od kurýra. Zároveň Vás chceme požádat, pokud se nacházíte v nucené karanténě, aby jste o této skutečnosti informovali kurýra ještě před samotným doručením balíčku.  

 

Zásoby

Náš nákupní tým pracuje neustále na zabezpečení dodávek. Zásoby z Číny se očividně spoždili, můžeme však oznámit, že první kontejner bude expedován koncem dubna a měl by být na Slovensku v květnu. Situace v Číně se rychle zlepšuje.

 

 Příležitosti

Toto je těžké období, ale jako obchodníci je naší prací uspokojit potřeby našich zákazníků.

V společnosti AWGifts, jak jistě víte, vyrábíme aromaterapeutické a mýdlové výrobky. Prodej mýdla nebyl nikdy jednodušší... a mýdlo jako dárek nebyl nikdy lepším nápadem jako dnes.

 

Víme že vaše maloobchodní prodejny nyní čelí nedostatku zákazníků a museli jste prodejny dočasně zavřít. Toto má opravdu velký vliv na celkové fungování kamenných prodejen a jejich přežití. Naštěstí mnoho z našich zákazníků má možnost pracovat z domu a má ke všemu přístup online. Aby jsme Vám v této situaci pomohli nejvíc jak umíme a dokážeme, spustili jsme možnost prodeje formou Dropshipping.

AWGifts Dropshipping - znamená že máte přístup k velikému množství výrobků AWGifts a můžete je prodávat bez toho aby jste je museli skladovat nebo posílat vašim zákazníkům vy sami. Pouze prodávejte online... je to trochu práce... ale my uděláme ostatní. Vy přijmete od Vašeho zákazníka objednávku, zadáte ji prostřednictvím naší nové stránky www.aw-dropship.eu nám.  My ji zpracujeme, zabalíme a pošleme přímo Vašemu zákazníkovi. Je to opravdu velice jednoduché. Musíme Vás však upozornit, jelikož jsme se opravdu snažili přinést tuto službu co nejdříve v této chvíli ji můžete nalézt pouze v anglické testovací verzi. Z tohoto důvodu se sem-tam může vyskytnout nějaká chybička. Také pracujeme dnem i nocí aby na ní byli všechny oblíbené produkty. Proto prosím, když se ten váš, který právě potřebujete nenachází na tomto webu, mějte prosím trpělivost, naši pracovníci ho tam určitě brzo přidají. Případně nás můžete kontaktovat a mi ho na stránku přidáme.

 

Hlavně zůstaňte v bezpečí a dávejte si na sebe pozor.

A samozřejmě - nezapomeňte zavolat svým příbuzným a přátelům, aby jsme se necítili osamělí a aby jsme to společně zvládli.. Myjte si ruce často, noste rouška a buďte spokojeni :)

AW Dropship