Váš Dárkový Velkoobchod

Aromaterapie - Vůně Domova - Nebeská Lázeň

Najděte nejlepší dárkové zboží ještě dnes
Zpracování Objednávky: 1-2 pracovní dny
ACWM3107 Platné do: St 31 čec 2024
ACWM produktů 15 % off

4x Krabička 8 Vonných Vosků - Fell Berry

Kód produktu: ACWM-03

Dodejte svému domovu vůni a útulnost s našimi Přírodními Sójovými Vonnými Vosky Agnes and Cat. Tyto vosky jsou skvělou alternativou ke svíčkám. 

Jsou ručně nalévány v Sheffieldu za použití přírodního sójového vosku z Indonésie a vysoce kvalitních britských vůní a esenciálních olejů pro naše vůně Klementinky a Čerstvého Citrusu. 

Věříme, že sójový vosk je skvělou ekologickou alternativou parafínu. Sójové Vonné Vosky krásně rozptýlí vůni a šetří naši planetu planetu. Sójový vosk také hoří o 30-50% déle a neobsahuje toxiny, které parafínový vosk má. Je těžké se do nich nezamilovat. 

Pracovali jsme s těmi nejlepšími řemeslnými vůněmi, abychom vytvořili dech beroucí, vysoce kvalitních vůně. Každá vůně je opravdu jedinečná a krásná. Agnes and Cat Sójové Vonné Vosky jsou veganské, nejsou testovány na zvířatech a neobsahují barviva. Můžete také recyklovat všechny obaly! 

8 kusů vosků je zabaleno do voskového papíru se štítkem „Jak používat“ a je dodáváno v krásné embosované barevně sladěné krabičce.

 Každé balení obsahuje 8 vosků, z nichž každý kus hoří až 15 hodin. Celé balení obsahuje až 120 hodin vůní pro váš domov.

Původ Anglicko
Váha 0.16Kg /kus
Shipping weight 0.64Kg
Rozměry 15x7.5x2.5 (cm), 0.281L, 0.569Kg/L
Materiály / Složení Soy Wax, Perfume
CPNP
UFI
Čárový Kód 5055796588114
Materiály / Složení
Čárový Kód